Moja najobľúbenejšia stránka

afrika (geografia7)

“Ty sa stále musíš porovnávať, pretekať!” toto počujem od svojej Lucky niekoľkokrát do roka. Ale to asi viacerí. Proste to máme v sebe. Je jedno, či sme alebo nie sme aktívni športovci, športového ducha a zmysel pre súťaženie má (skoro) každý.

Dnes som si klikal štatistiky svojho blogu, pre osobné potešenie. Sledujem počty, výšky, nárasty. Prešiel som až k najotváranejšej stránke blogu, na ktorú kliklo “moje publikum”. Je ňou Afrika (geografia 7). Jej história je veľmu stručná. Vznikla migráciou môjho starého webu Sopúšikov web pre ZŠ Lachova 1 (ktorý to už mal mať za sebou, ale udržiava si svoju pozornosť, čo s ním). A mala aj svoje ambície. Nenaplnené.

Začal som si postupne prezerať jednotlivé materiály tejto stránky, pretože nejde o článok ako taký. Nájdu sa tu odkazy schované za tlačítkami Učebný textPracovný list a Slepá mapa. Niektoré sú zaujímavé (doporučujem kvíz o polohe Afriky), iné dosť zastaralé . Pri niektorých som sa zmrazil. Ako som toto…??

Takže Lucka občas Peblss zvaná, opäť som si dal preteky. Dnes som si za súpera zvolil svoje predchádzajúce ja. A myslím si, že som o niečo lepší. V každej oblasti. A veľká vďaka patrí hlavne tebe.

A pre ostatných ako dôkaz uvádzam ukážku môjho novšieho nápadu a “materiálu”: Ako na časovú os v prezentácii.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s