Zrodil sa TUUL.sk

TUULBoli ste už niekedy na krste dieťaťa, knihy, cédečka, alebo čoho-kohokoľvek iného? Ja som mal tú česť doteraz len ako pozorovateľ. Pred nedávnom sa to ale zlomilo.

Spolu s kolegom a riaditeľom neziskovej organizácie EDULAB Jánom Machajom sme dostali pozvánku na veľmi príjemnú pedagogickú konferenciu do Partizánskeho. Predstaviť našu činnosť, aktivity. Rozhodnutie padlo na našu novinku. Vynikajúcu pomôcku pre učiteľov, ktorí vo väčšej miere využívajú moderné technológie na svojich hodinách.

O čo ide? V podstate jednoduchá myšlienka ale fantastický nástroj. Predstavte si seba samého ako učiteľa kráčajúceho do triedy. Na USB kľúči prichystaná prezentácia, na svojej stránke „zavesené“ odkazy na zaujímavé stránky a videá súvisiace s vašou témou, vo svojom cloudovom riešení umiestnené pracovné listy pre žiakov a na papieriku napísaná adresa domácej úlohy. Už len to v triede pred deťmi nepomiešať, dodržať postupnosť a úspech v podobe potlesku za perfektne pripravenú hodinu je zaručený.

Realita ale od predstáv býva iná, nebudeme si klamať. Do pokoja zasiahne atmosféra v triede, zabudnuté kľúčové slová, nervozita z časového mantinelu a veľa veľa ďalších faktorov. A pre tieto sklamania vznikol nový nástroj.

Už si netreba nosiť nič, vlastne si budete musieť pamätať akurát 4 písmenká a už si nikdy nikto nič nepopletie. Naša novinka totižto spája akékoľvek vaše materiály do jednej online prezentácie. Je jedno, čo do nej vložíte a v akom poradí. Výsledkom je plynulosť napriek striedaniu sa powerpointu, wordu, hotpotkám, prezi, planéte vedomostí i iných vami využívaných materiálov.

Á. Na jedno som predsa len zabudol. Vy už ste zvedaví. Tak klik na TUUL.SK. Všetko zvládnete sami, je to jednoduché a po slovensky. Veľa šťastia.

Ak by ste mali otázky: FACEBOOK TUULu

Ak chcete vedieť viac: Blog o TUULe

Tak, dámy a páni učitelia, je na čase sa TUULiť 😉

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s