Halloweenská diskotéka

Začiatok novembra patrí dušičkám. Aj my na ZŠ Lachova sme na ne mysleli, ale okrem nám známych tradícií sme spravili niečo, čo pre nás už tradičné nie je. Nie, nechceli sme sa „poamerikánčiť“,  chceli sme sa zabaviť. Tak sme si pripravili diskotéku. My, školský parlament.

Nebola to však obyčajná diskotéka.  Bola to žiacka diskotéka v pravom slova zmysle. Všetko, čo sa udialo alebo malo spoločné s touto akciou, pripravili samé deti. Od nápadu, cez výrobu a roznesenie letákov po škole (o ich výrobu sa nakoniec skoro strhla bitka) až po samotnú organizáciu. Tá prekvapila asi všetkých nás dospelákov, v brandži aj učiteľmi nazývaných. Akosi to celé malo hlavu aj pätu. Na to my akoby už pomaly ani nie sme zvyknutí. Ale tu to fungovalo všetko. O poriadok sa starala skupina deviatakov v čiernom, ak bolo čosi treba preniesť, vybaviť, povedať, poslúžili vysielačky. Baby v bufete stíhali obsluhovať  každého, rady napriek náporu neboli badateľné, pán D.J. zhudobnil sálu s potrebnou gradáciou k záveru. Proste, organizmus diskotéky žil, ako mal. To nás ale čakalo prekvapenie. Keďže bol Halloween, väčšina z nás predvádzala tanečné kreácie v maskách. A za to boli odmenení. Aj za masky, aj za tanec. Odborná porota vyberala tanečníkov, masku sme si vybrali sami. Ako? Nie, neposielali sme esemesky. Každá maska sa nám na pódium prišla predstaviť a my sme ju ohodnotili kričaním. Asi si viete predstaviť ten randál pri najlepších maskách, to boli teda výkony s hlasivkami. Po rozdaní cien sme sa vrhli na svetové hity a tancovali, skákali, kričali, jašili sa až do konca. Vlastne do vynúteného konca. Lebo ak by bolo na deťoch, tie by sa bavili možno ešte aj teraz.

Poďakovanie za prípravu tejto vydarenej akcie patrí všetkým, ktorí akýmkoľvek úsilím prispeli a aj pani učiteľkám za ich čas, námahu a pomoc pri všetkom.

Aby ste si spravili lepší obraz, tu sú obrázky.

Reklamy

One thought on “Halloweenská diskotéka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s